• biuro@gastrotrip.info.pl
  • +48 91 421 29 10
Gastrotrip s.c.

Gastrotrip s.c.

ul. Czorsztyńska 32, 71-163 Szczecin

niedziela, 14 maj 2017

Kuchnia domowa w Międzyzdrojach

wtorek, 29 listopad 2016

Hotel Aurora w Międzyzdrojach

środa, 08 marzec 2017

Jeżeli szukasz profesjonalnego urządzenia do nacinania i/lub delikatnego zmiękczenia, rozbijania płatów mięsa, aby przy zachowaniu naturalnego aromatu rozpływało się w ustach Twoich Klientów, wypróbuj kotleciarkę – nowość z naszej oferty!

środa, 18 styczeń 2017

Oryginalne naczynia szklane do serwowania dań i eksponowania produktów. Szkło włoskiej marki Bormioli Rocco jest idealne do twórczej aranżacji wszelkiego rodzaju przekąsek, napojów, deserów, drinków, przetworów i naturalnych produktów.

czwartek, 24 listopad 2016

Nasza firma istnieje na rynku od 2015 roku. Mimo młodej działalności, stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – profesjonalnych sprzedawców, projektantów technologii gastronomicznych i serwisantów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę nabytą w poprzedniej wieloletniej pracy w identycznej branży. Nie tylko sprzedajemy ale wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientów od pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii.

wtorek, 22 listopad 2016
wtorek, 22 listopad 2016

Kompleksowo wyposażamy restauracje, kawiarnie, pizzerie, stołówki szkolne i pracownicze oraz zaplecza kuchenne pozostałych punktów gastronomicznych. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. urządzenia chłodnicze i grzewcze, piece konwekcyjno-parowe, drobny sprzęt kuchenny, meble i okapy ze stali nierdzewnej, środki czystości do kuchni. Jesteśmy dystrybutorem takich znanych marek producentów jak: Rational, Winterhalter, Stalgast, Kromet, Lozamet, Hendi, Komat, Igloo, Jeven, Mareno i wielu innych.

 

piece kuchnie gastronomiczne patelnie gastronomiczne kotly warzelne
PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE  KUCHNIE GASTRONOMICZNE
 PATELNIE ELEKTRYCZNE I GAZOWE
 KOTŁY WARZELNE
       
obieraczki do ziemniakow meble stal urzadzenia chlodnicze zmywarki gastronomiczne
OBIERACZKI DO ZIEMNIAKÓW
MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ URZĄDZENIA CHŁODNICZE
ZMYWARKI GASTRONOMICZNE
       
drobny sprzet wyposazenie    
DROBNY SPRZĘT KUCHENNY WYPOSAŻENIE CUKIERNI I PIEKARNI
   

 

 

Sprzedaż
Robert Klimczak: + 48 605 619 629
Tomasz Wojnarowski: + 48 530 543 035

wtorek, 22 listopad 2016

Świadczymy szeroki zakres usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dzięki wyposażeniu oraz doświadczeniu naszych pracowników, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Skorzystanie z naszej oferty wiąże się wieloma korzyściami. Zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo krótki czas naprawy, wsparcie doświadczonej, wykwalifikowanej ekipy serwisowej, która nie tylko zadba o usunięcie każdej usterki i przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności, ale także rozwieje wszystkie wątpliwości Klientów na każdym etapie, odpowiadając wyczerpująco na pytania. Jesteśmy świadomi tego, z jak różnorodnych urządzeń korzystają nasi Klienci, dlatego nasz serwis obejmuje urządzenia gastronomiczne wszystkich znanych producentów takich jak Rational, Stalgast, Unox, Winterhalter, Fagor, Kromet, Lozamet, Ma-Ga, Robot Coupe oraz wielu innych. Zależy nam przede wszystkim na sprawnej i kompleksowej obsłudze naszych Klientów, dlatego przykładamy wagę do każdego zlecenia i sprawnie wykonujemy wszystkie prace, bazując na doświadczeniu i znajomości branży.

 

Serwis
Paweł Rybarczyk: +48 785 600 372

wtorek, 22 listopad 2016

Każdy inwestor przed rozpoczęciem działalności gastronomicznej i uruchomieniem lokalu powinien zrobić pierwszy, najważniejszy krok - wykonać szczegółowy projekt technologii zaplecza gastronomicznego. Dopiero na jego podstawie można planować dalsze prace związane z przystosowaniem i wyposażeniem lokalu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wykonujemy przykładowy projekt technologiczny kuchni wraz z zapleczem. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić wiele kosztów związanych z przeróbkami budowlanymi i instalacyjnymi, a także kłopotów przy odbiorze lokalu. Dobieramy dla Państwa działalności właściwy sprzęt i przedstawiamy kosztorys ze szczegółową specyfikacją wycenianego sprzętu.

 

Projekty technologiczne

Tomasz Wojnarowski: + 48 530 543 848

wtorek, 22 listopad 2016