• biuro@gastrotrip.info.pl
  • +48 91 421 29 10
| środa, 18 styczeń 2017 |
Napisał 

Słoiki, słoiczki i flaszki włoskiej marki Bormioli Rocco

Oryginalne naczynia szklane do serwowania dań i eksponowania produktów. Szkło włoskiej marki Bormioli Rocco jest idealne do twórczej aranżacji wszelkiego rodzaju przekąsek, napojów, deserów, drinków, przetworów i naturalnych produktów.

  • Dzięki oryginalnemu wzornictwu naczynia wspaniale prezentują się na każdym stole będąc ozdobą zarówno modnych lokali gastronomicznych, jak i domowych spotkań towarzyskich.
  • Niebagatelne znaczenie ma fakt, że goście Twojego lokalu dzięki nim mogą skorzystać z oferty „na wynos”, z dumą prezentując w swojej firmie, czy domu piękne opakowanie z atrakcyjną zawartością.
  • Nowoczesność odwołuje się tu do najlepszych tradycji kuchni domowych, wspomnień do których ludzie chętnie powracają, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy...

Uniwersalność słoików i butelek rozbudzi Twoją kreatywność. To do czego ich użyjesz zależy tylko od Ciebie. Oto kilka naszych inspiracji:
 - w uroczych Butelkach Quattro Stagioni podasz gościom kolorowe napoje, energetyczne koktajle owocowe i milkshaki

sloiczki 1

- praktyczna Butelka Swing w stylu vintage posłuży Ci do przechowania najszlachetniejszych soków owocowych, wina, nalewek, oliwy i octu.

sloiczki 2

 - zupa, deser lub konfitury podane w oryginalnych Słoikach Quatro Stagioni zachwycą Twoich gości zarówno smakiem jak i wyglądem.

sloiczki 3

- uniwersalne Słoiki Fido świetnie sprawdzą się przy serwowaniu dań i deserów, jak również przy przechowywaniu przetworów, miodu, ciastek i innych suchych produktów.

sloiczki 4

- nowoczesne i modne Kubki - słoiki Quattro Stagioni zainteresują nie tylko koneserów wszelkiego rodzaju napojów i drinków, ale także smakoszy zup i przekąsek.

sloiczki 5

- w gustownych pucharkach do lodów i deserów z przyjemnością zaprezentujesz gościom słodkie arcydzieła sztuki kulinarnej… i nie tylko….

sloiczki 6

W ofercie naszej firmy znajdują się słoiczki z zamykaną szczelnie pokrywką, słoiki bez pokrywek i z pokrywkami, butelki ze szczelnym zamknięciem, zakrętki do kupienia osobno, bardzo popularne słoiki z uchem a także pucharki do serwowania lodów i deserów.

Czytany 3295 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 14 maj 2017
Gastrotrip s.c.

ul. Czorsztyńska 32, 71-163 Szczecin

Strona: www.gastrotrip.info.pl